
Rada Regionalna FSNT NOT w Elblągu:
Integruje stowarzyszenia,
Prezentuje poglądy na temat rozwoju edukacji, nauki, techniki,
Kształtuje etykę korzystania z zasobów środowiska naturalnego,
Świadczy usługi techniczne.
Radę Regionalną Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych
Naczelnej Organizacji Technicznej w Elblągu tworzą przedstawiciele siedmiu stowarzyszeń:
Stowarzyszenie Elektryków Polskich (SEP)
Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP)
Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa (PZITB)
Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich (STOP)
Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych (PZIiTS)
Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Wodnych Melioracji ( SIiTWM)
Stowarzyszenie Geodetów Polskich (SGP)
Aktualności

CYFROWE LINIE ŻYCIA POD LUPĄ ELBLĄSKICH INŻYNIERÓW. RELACJA Z SEMINARIUM O CYBERBEZPIECZEŃSTWIE
Z okazji Światowego Dnia Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego, w dniu 18[…]

Obchody Światowego Dnia Inżyniera 2026 – Konferencja w Elblągu
Od kilku lat marzec, w elbląskim – inżynierskim środowisku technicznym, kojarzy[…]








